Ūdenssaimniecības attīstībai Ratnieku ciemā ir izstrādāts tehniskais projekts

Publicēts 14.08.2012
Rēzeknes novada pašvaldības Būvvalde ir apstiprinājusi Čornajas pagasta pārvaldes  izstrādāto tehnisko projektu „Rēzeknes novada Čornajas pagasta Ratnieku ciema ūdenssaimniecības attīstība”.   Projekta īstenošanai ir paredzēti Eiropas Savienības ERAF fonda līdzfinansējums 170 434,35 LVL apjomā.

SIA „Ekolat” izstrādātais tehniskais projekts paredz     jauna urbuma izveidi Ratnieku ciemā, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu renovāciju un jaunu izbūvi, esošo notekūdeņu attīrīšanas iekārtu rekonstrukciju.
Projekta realizācijas gaitā tiks paredzētas iespējas iedzīvotājiem veidot jaunus pieslēgumus centralizētajai ūdenssaimniecības sistēmai, tiks uzstādīti ūdens mērītāji. Projekts tiek īstenots, lai nodrošinātu ūdenssaimniecības pakalpojumu – ūdensapgādes un notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas – kvalitātes uzlabošanu un ūdenssaimniecības pakalpojumu pieejamības paplašināšanu, nodrošinot kvalitatīvu dzīves vidi, samazinot vides piesārņojumu un ūdenstilpju eitrofikāciju, sekmējot ūdens resursu un energoresursu racionālu izmantošanu Ratnieku ciemā.
Būvdarbu iepirkums ir paredzēts 2012.gada oktobrī.

Oļegs Kvitkovskis,
Čornajas pagasta pārvaldes vadītājs