izlolots Publicēts 23.12.2020
Pērciet vietējo ražotāju produktus!
Piedāvājam Rēzeknes novada uzņēmējiem, zemniekiem, mājražotājiem izvietot novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv un mūsu kontā sociālajā tīklā Facebook informāciju par iespējām piegādāt produktus!
LEADER_titulbilde_2021 (926 x 531) Publicēts 19.12.2020
Tiek izsludināts LEADER konkurss uzņēmējdarbības atbalstam
Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludina atklāta LEADER projektu iesniegumu konkursa 9. kārtu ar kopējo finansējumu 400156,35 EUR. Projektu konkurss tiek izsludināts SVVA Stratēģijas mērķa “Attīstīta daudznozaru uzņēmējdarbība” Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējuma saņemšanai. Projektu pieteikumus var iesniegt no 2021. gada 15. janvāra līdz 2021. gada 15. februārim.
new door 2 Publicēts 07.12.2020
Pieteikšanās “New Door” sociālās uzņēmējdarbības akselerācijas programmai ir pagarināta līdz 20. decembrim
Sociālās uzņēmējdarbības akselerators “New Door” sadarbībā ar “British Council” pārstāvniecību Latvijā aicina iedzīvotājus no visas Latvijas pieteikt savas biznesa idejas akselerācijas programmai. Ideju autoriem būs iespēja piedalīties intensīvās trīs mēnešu apmācībās, kas palīdzēs no idejas nonākt pie reāla biznesa plāna un tā īstenošanas.
RST 1 Publicēts 03.12.2020
Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai Rēzeknes novadā
Sociālā uzņēmējdarbība, kas ir efektīvs instruments sociālo problēmu risināšanai, ir strauji augoša nozare gan Eiropā, gan visā pasaulē. Sociālā uzņēmuma mērķis ir sasniegt sociālu labumu, šajā procesā gūstot ienākumus, kas novirzāmi sociālā mērķa sasniegšanai un konkrētā uzņēmuma darbības attīstībai. SIA Fregate ir viens no retajiem Latgales uzņēmumiem, kas ir ieguvis sociālā uzņēmuma statusu.
balva Publicēts 17.11.2020
Nosaukti konkursa “Rēzeknes novada uzņēmums 2019″ uzvarētāji
2020. gada 19. martā bija plānots jau astoto reizi godināt Rēzeknes novada izcilākos uzņēmējus taču situācija visā pasaulē ļoti strauji mainījās, tāpēc pasākums tika atcelts. Tika pieņemts lēmums konkursa uzvarētāju un nominantu vārdus paziņot Rēzeknes novada informatīvajā izdevumā “Rēzeknes Novada Ziņas”, novada tīmekļvietnē www.rezeknesnovads.lv un sociālajā tīklā Facebook.
skoleni2 Publicēts 16.11.2020
Noslēdzies skolēnu konkurss “Mana biznesa ideja”
Jau trešo gadu pēc kārtas Rēzeknes novada četrām vidusskolām bija iespēja piedalīties konkursā “Mana biznesa ideja”, kurā 7. – 12. klašu skolēni varēja dibināt savu komandu un prezentēt savu jauno biznesa ideju žūrijai.
Vebinari_publicitates_attles Publicēts 04.11.2020
Aicina uz vebināru ciklu par sociālo uzņēmumu un pašvaldību sadarbību
Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Pašvaldību savienību aicina visu pašvaldību pārstāvjus, esošos un topošos sociālos uzņēmējus, kā arī ikvienu citu interesentu uz vebināru ciklu par sociālo uzņēmumu un pašvaldību sadarbību. Četrās tiešsaistes lekcijās būs iespēja uzzināt, ko sociālie uzņēmumi un pašvaldības var dot viens otram, uzklausīt pieredzes stāstus, saņemt ieteikumus veiksmīgai sadarbības uzsākšanai, un noslēgumā izprast Latvijā vēl salīdzinoši svešu jēdzienu “sociāli atbildīgi iepirkumi”. Vienlaikus vebināru cikls kalpos arī kā abu pušu satikšanās platforma, lai pagaidām iepazītos neklātienē un izzinātu viens otra piedāvājumus un vajadzības
Miniforums Rezekne (2405 x 1352) Publicēts 02.11.2020
Norisinājās miniforums tiešsaistē “Sociālā uzņēmējdarbība Rēzeknes novadā”
28. oktobra pēcpusdienā norisinājās tiešsaistes miniforums “Sociālā uzņēmējdarbība Rēzeknes novadā”, kurā piedalījās vairāk nekā 20 dalībnieku – tai skaitā uzņēmēji no dažādām nozarēm, pašvaldības darbinieki, NVO pārstāvji un interesenti, kas vēlas uzzināt vairāk par sociālās uzņēmējdarbības iespējām Rēzeknes novadā.
rakstam_bilde Publicēts 27.10.2020
Projektu konkursā ‘’Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā’’ 2020. gadā atbalstīti 16 projektu pieteikumi
Šogad Rēzeknes novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta projektu konkursā tika pieteiktas 30 biznesa idejas, no kurām tika atbalstīti 16 projektu pieteikumi kopumā par 65 251 eiro. Vislielākais projektu piedāvājums šogad bija tūrisma nozarē, kurā tika atbalstīti astoņi projekti.
Miniforums Rezekne (2405 x 1352) Publicēts 23.10.2020
Aicina uz tiešsaistes miniforumu “Sociālā uzņēmējdarbība Rēzeknes novadā”
28. oktobrī plkst.15:00 esošie un potenciālie Rēzeknes novada sociālie uzņēmēji, tradicionālo uzņēmumu pārstāvji un ikviens cits sociālās uzņēmējdarbības interesents aicināts uz tiešsaistes miniforumu “Sociālā uzņēmējdarbība Rēzeknes novadā”. Tā būs iespēja darba grupās un diskusijās kopā ar Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvjiem radīt risinājumus sadarbībai starp sociālajiem uzņēmumiem un pašvaldību.