Skolu informatizācijas projektā izsludināts iepirkums

Publicēts 21.10.2010
Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā „Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestāžu informatizācija” ir izsludināts iepirkums „Par lokālo datortīklu attīstību Rēzeknes novada izglītības iestādēs”. Termiņš, līdz kuram iesniedzami piedāvājumi, ir 2010.gada 1.novembris (laiks plkst. 11:00).

Sīkāka informācija par iepirkumu atrodama šeit:
Jāatgādina, ka ar mērķi  uzlabot mācību procesa kvalitāti projekta ietvaros deviņām Rēzeknes novada skolām ir paredzēti jauni datori, digitālās tāfeles, projektori un speciālas programmatūras.
Pašvaldības līdzfinansējums informācijas un komunikācijas tehnoloģiju iegādei nav nepieciešams – 85% no kopējām projekta izmaksām sedz Eiropas Reģionālais attīstības fonds, savukārt atlikušie 15% ir valsts budžeta finansējums. Projekta realizācijas laiks ir no 2010. gada 1. janvāra līdz 2011. gada 30. jūnijam. Kopumā paredzētais finansējums projekta aktivitāšu īstenošanai ir 89 101 latu.
Izglītības iestāžu informatizācija notiks deviņās Rēzeknes novada skolās: Gaigalavas pamatskolā, Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā, Maltas 2. vidusskolas struktūrvienības Liepu pamatskolā, Gaigalavas pamatskolas struktūrvienības Rikavas pamatskolā, Audriņu vidusskolā, Feimaņu pamatskolā, Kalnezeru Katoļu pamatskolā, Maltas 1. vidusskolā un Verēmu pamatskolā.
Projekta Nr. 2010/0010/3DP/3.2.2.1.2/09/IPIA/VIAA/605.
Papildus informācija: Eduards Medvedevs, tālr. 64607187