Rēzeknes novada jaunieši mācīsies jaunas prasmes

Publicēts 02.06.2011

Turpinās Grieķijas organizācijas ECOSE vadītais starptautiskais projekts „Art Farers”, kurā piedalās dažādu mākslas jomu pārstāvji no Rēzeknes novada, Slovēnijas, Spānijas un Grieķijas. Tā ietvaros dalībnieki bez atlīdzības dažādām mērķauditorijām stāsta par savu māksliniecisko darbību, rīkojot radošās darbnīcas, seminārus un nodarbības. 2011. gada martā un aprīlī projektā iesaistītie Rēzeknes novada mākslinieki ar savām prasmēm iepazīstinās vietējos jauniešus.

Rēzeknes novada administrācijas ēkā  sestdien, 26. martā, plkst. 12:00 gleznotāja Ilze Ontužāne savas zināšanas un prasmes mācīs Tiskādu vidusskolas skolēniem. 30. martā skolēniem nodarbības vadīs  fotogrāfs Aleksandrs Ļebeds. Aprīlī interesentus pulcinās un ar savām zināšanām un prasmēm dalīsies floriste Maija Gailuma, horeogrāfs Ilmārs Dreļs un kordiriģente Solvita Pavlovska.
Šie mākslinieki 2010. gada novembrī projekta ietvaros devās uz Grieķiju, kur jauniešiem un pieaugušajiem popularizēja savu mākslas veidu, dalījās pieredzē, zināšanās un prasmēs.  Savukārt pagājušā gada jūnijā Rēzeknes novads uzņēma māksliniekus no Spānijas.

Projektu „Art Farers” atbalsta Eiropas Kopienas programma „Kultūra”. Programmas mērķis ir līdzvērtīgi brīvprātīgo jauniešu kustībai, kura veiksmīgi Eiropas Savienībā darbojas jau daudzu gadu garumā, likt pamatus brīvprātīgo mākslinieku kustībai.

Kontaktpersona:
projekta koordinatore Rēzeknes novadā
Inta Rimšāne, t. 64625011
Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0