Rēzeknes novada domes ārkārtas sēde (08.09.2016.)

Publicēts 09.09.2016

Darba kārtība:

1. Par grozījumiem Čornajas pirmsskolas izglītības iestādes “Brīnumzeme” nolikumā

2. Par grozījumu Rēzeknes novada pašvaldības 2010.gada 2.septembra noteikumos Nr.2 “Par braukšanas izdevumu segšanu vispārējās izglītības iestāžu izglītojamiem Rēzeknes novada pašvaldībā”

3. Par Audriņu pirmsskolas izglītības iestādes vadītājas Indras Dzenes atbrīvošanu no amata

4. Par Aivara Lukšas iecelšanu Stoļerovas pagasta pārvaldes vadītāja amatā

5. Par grozījumu Rēzeknes novada domes 2016.gada 18.augusta lēmuma “Par izglītojamo ēdināšanas izmaksu apstiprināšanu Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestādēs” pielikumā Nr.2 “5.–9. (5.–12.) klašu skolēnu ēdināšanas vidējās izmaksas (vienā dienā) Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestādēs”

6. Par aizsardzības nodrošināšanu bez uzraudzības palikušajam I. K. piederošajam īpašumam

Sēdes protokols

Pieņemtie lēmumi