Kaunatas vidusskolas skolēni ceļo pa “Pārvērtību pasauli”

Publicēts 18.09.2020

17. septembris Kaunatas vidusskolas 1.-9. klašu skolēniem bija atšķirīgs no citām mācību dienām, jo skolā norisinājās tehniskās jaunrades diena “Pārvērtību pasaule”, kuras programma balstījās uz eksperimentiem, darbnīcām un konkursiem fizikā, ķīmijā, bioloģijā, ģeogrāfijā un dabaszinībās.

Skolēni piedalījās darbnīcās, konkursos, veica eksperimentus. Pasākuma programmu bija veidojuši skolas pedagogi. Ceļošana “Pārvērtību pasaulē” tika plānota tā, lai katra klase ierastos noteiktajā stacijā savā laikā, tādējādi ievērojot klašu distancēšanos un higiēnas noteikumus. Par pasākuma saturu liecina darbnīcu nosaukumi: “Fizika mums apkārt”, ‘’Miskastes dienasgrāmata”, “Eža piedzīvojums”, “Eksperimenti ar skaņu un virtuves materiāliem”, “ Ķīmija sadzīvē”, “Ciemos pie Pelnrušķītes”, “Brīnumainās pārvērtības”, “Garšaugi vecmāmiņas dārzā”.

Praktiski darbojoties un veicot eksperimentus ar dažādiem sadzīves priekšmetiem, materiāliem un produktiem, skolēni attīstīja savas analītiskās prasmes, izdarīja secinājumus, guva pārliecību, ka skolā iegūtās zināšanas ir ļoti noderīgas ikdienā un sadzīvē.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

 

Anita Klismete,
Kaunatas vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā

Foto: Edgars Kairišs

logo visc

DSC_0012DSC_0013 DSC_0022 DSC_0043 DSC_0075

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0