Izsludināts konkurss ārējo konsultantu ( konsultanta) pakalpojuma sniegšanai Eiropas projekta „Globālās skolas: EYD 2015 to Embed Global Learning in Primary Education” monitoringam un novērtēšanai

Publicēts 01.03.2016

logoIzsludināts atklātais konkurss ārējo konsultantu ( konsultanta) pakalpojuma sniegšanai Eiropas projekta „Globālās skolas: EYD 2015 to Embed Global Learning in Primary Education” Līguma Nr. DCINSAED/2014/1#188450345# monitoringam un novērtēšanai. Projekta koordinējošā valsts – Itālija ( Trento autonomais apgabals). Projektu finansē Eiropas Savienība ( DEAR programmas ietvaros).Projektā piedalās17 partneri, 6 asociācijas no 10 valstīm.

Projekta ilgums trīs gadi. Pakalpojuma piedāvājuma iesniegšanas termiņš: 2016. gada 21. marts.

Sludinājuma saite šeit: http://www.trentinosolidarieta.it/Rubriche/Global-Schools-EN/Call-for-monitoring-and-evaluation-M-E

ek

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ievietotās informācijas jebkuru iespējamo pielietojumu.