Fiziskās aktivitātes projektā “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!”, uzsākot jauno gadu!

Publicēts 05.01.2018

Vecgada vakarā cilvēki parasti pārdomā aizvadītā gada notikumus un Jauno gadu plāno uzsāk ar kādu apņemšanos. Mums kā projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” darba grupas pārstāvjiem ļoti gribētos, lai cilvēki šajā gadā apņemtos vairāk pievērsties veselīgam dzīvesveidam, tāpēc informējam, ka 2018. gada janvārī projekta ietvaros visos 25 Rēzeknes novada pagastos tiek uzsākts “Veselības vingrošanas” nodarbību cikls. Nodarbības vadīs pasniedzēja Inese Dreļa /Biedrība “Gaisma Tev”/.

Šī ir unikāla iespēja Rēzeknes novada iedzīvotājiem pilnīgi par velti apmeklēt “Veselības vingrošanas” nodarbības, kuru laikā varēs iegūt daudz jaunu zināšanu par veselīgu uzturu,   veselīgu dzīvesveidu, jogas elementiem, to nozīmi veselības veicināšanas jomā.

Vai ziniet, ka pareizi un samērīgi izpildīti vingrojumi palīdz nostiprināt muskuļus, saites un locītavas, palielināt plaušu darbības efektivitāti, uzlabo asinsrites un nervu sistēmu darbību, atbrīvoties no fiziska un garīga sasprindzinājuma, noguruma un ikdienas stresa?

Aicinām ikvienu interesentu apmeklēt “Veselības vingrošanas” nodarbību ciklu un pārliecināties pašiem par tā pozitīvo ietekmi!

Šogad arī turpinās jau pagājušā gada decembrī iesāktais “Skriešanas/slēpošanas” nodarbību cikls, kura apmeklētājiem ir iespēja uzzināt visus interesējošos jautājumus par skriešanas un slēpošanas tehniku, kā arī pareiziem iesildīšanās vingrojumiem. Šo nodarbību ciklu vada Rēzeknes novada sporta kluba “Magnen” sporta speciālisti.

Noteikti, ka katram no mums ziemā uznāk vēlme paslēpot, bet ne vienmēr esam informēti, kā to pareizi uzsākt darīt un kas ir jāievēro, kam jāpievērš uzmanība.

Tāpat ir arī ar skriešanu, kas ir lielisks sporta veids, iegūst arvien lielāku popularitāti sabiedrības vidū, taču nodarboties ar to, neuzklausot profesionāļa ieteikumus, mēdz būt arī bīstami.

Ļoti svarīgi ir nekaitēt savam organismam, ieviešot savā ikdienā šos lieliskos sporta veidus, tādēļ visi interesenti, kas vēlas veicināt veselību un ar prieku nodoties pareizai sportošanai tiek laipni aicināti arī uz šīm bezmaksas nodarbībām!

Dalībniekiem ar akūtām vai hroniskām veselības problēmām aicinām pašiem uzņemties atbildību un izvērtēt kopējo veselības stāvokli, konsultējoties ar savu ģimenes ārstu par iespējām piedalīties šajās nodarbībās.

Uz tikšanos nodarbībās!

ATGĀDINĀJUMS! Ja nepieciešama papildus informācija par nodarbību norises vietām un laikiem, sazinieties ar projekta koordinatoriem:

Gaigalavas, Nagļu, Rikavas, Dricānu, Stružānu pagastā Marika Skābarde tālr. +371 22311127, e-pasts: demar.ska@gmail.com,

Nautrēnu, Ilzeskalna, Bērzgales, Lendžu, Vērēmu pagastā Velga Lāce, tālr. +371 26670347, e-pasts:velgalace@gmail.com

Kantinieku, Sakstagala, Audriņu, Ozolmuižas, Griškānu pagastā Kristīne Rimša, tālr. +37126466734, e-pasts: kristine-rimsa@inbox.lv

Silmalas, Ozolaines, Maltas, Pušas, Feimaņu pagastā Aivars Mežatučs, tālr. +371 22013477, e-pasts: aivars.mezatucs@gmail.com

Mākoņkalna, Kaunatas, Lūznavas, Čornajas, Stoļerovas pagastā Aija Kuzminska, tālr. +371 29474627, e – pasts aija.kuzminska@inbox.lv .

 Projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” darba grupa

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF Pasākums “Veselības veicināšanas diena” notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” Nr.9.2.4.2/16/I/027 ietvaros. Projektu atbalstījis Eiropas Sociālais fonds (ESF).

Veselibas_vingrosanaSkriesana_sleposana

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0