Salidojums Publicēts 22.01.2021
Ozolaines skolai – 150
2021. gadā aprit 150 gadi kopš Ozolaines skola 19. gadsimta 70 gados vēra durvis pirmajiem mācīties gribošajiem skolēniem. 20. augustā tiks rīkots Ozolaines skolas draugu salidojums. Bet visa šī gada garumā mūsu pagasta informatīvajā izdevumā Ozolaine.lv tiks atvētrta jauna rubrika : „Atmņas par Ozolaines skolu”, kurā visi, kam ir siltas atmiņas par skolu, varēs tajās dalīties sūtot uz e-pasta adresi: info@ozolaine.lv, vai zvanot pa tālruni 64640171.
9 Publicēts 22.01.2021
Noskaidroti Maltas BJC fotokonkursa „Mani ziemas prieki!” uzvarētāji
Fotokonkursā „Mani ziemas prieki!” Maltas bērnu un jauniešu centrs aicināja ikvienu caur fotoobjektīvu atspoguļot jebko, kas bērnos, jauniešos un ģimenēs raisa pozitīvas emocijas, baudot ziemas priekus.
barik Publicēts 22.01.2021
Tavs stāsts – barikāžu dalībnieku atmiņu stāsts
Arī Feimaņu pagasta tautfrontieši ņēmuši dalību šajos vēsturiskajos notikumos. Lai atmiņas par barikāžu laiku saglabātu nākamajām paaudzēm, tika apkopoti stāsti no pagasta iedzīvotājiem, kuri 1991. gadā devās uz barikādēm.
2 Publicēts 21.01.2021
Pieņemts Rēzeknes novada budžets 2021. gadam
21. janvārī tiešsaistes režīmā norisinājās Rēzeknes novada domes sēde, kurā viens no svarīgākajiem jautājumiem bija pašvaldības budžeta 2021. gadam pieņemšana. Sēdē piedalījās 13 no 17 domes deputātiem. Visiem deputātiem balsojot “par”, tika apstiprināts šī gada budžets ar plānotajiem ieņēmumiem 28 490 486 Eur apmērā un izdevumiem 36 092 589 Eur apmērā.
te_ir_darbs-800x445 Publicēts 20.01.2021
Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Kaunatas pagastu apvienība”(Reģ.Nr.40900027411) aicina darbā santehniķi
Tiek izsludināts atklātais konkurss uz vakanto santehniķa amatu darbam Kaunatas pagasta pārvaldē uz 0,6 darba slodzes un Mākoņkalna pagasta pārvaldē uz 0,4 darba slodzes.
ESTO kopiena1 Publicēts 20.01.2021
Biedrība ESTO īsteno sabiedrības līdzdalību veicinošas aktivitātes projektā „Klausies. Saproti. Rīkojies!”
Šobrīd ir sākušās pirmās aktivitātes trīs gadu projektā „Klausies, Saproti. Rīkojies!”, kura mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību demokrātijas procesos un sekmēt Latgales reģiona iedzīvotāju pilsonisko aktivitāti.
V. Kokojeva foto Publicēts 18.01.2021
Barikāžu dalībnieki no Rēzeknes novada varēs saņemt ikgadēju pabalstu
Šajās dienās aprit 30 gadi kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem. No Rēzeknes novada, tolaik rajona, barikādēs piedalījās vairāk nekā 100 drosmīgi vīri un sievas, kas, brīžiem pat neapjaušot situācijas nopietnību, riskēja, lai nosargātu jauniegūto Latvijas brīvību. Atzīmējot nozīmīgo gadskārtu, Rēzeknes novada dome turpmāk ik gadu piešķirs 50 Eur pabalstu katram Rēzeknes novada barikāžu dalībniekam.
onplate-veseliga-uztura-skivis-dzeltens Publicēts 18.01.2021
Aicinām piedalīties veselīgā uztura meistarklasēs!
Cilvēki nereti nezina, kas ir veselīgs uzturs un neprot to pagatavot ne sev, ne arī saviem tuvākajiem, tādēļ projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros, Rēzeknes novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties veselīga uztura meistarklasēs un apgūt vai papildināt savas zināšanas un prasmes veselīga uztura pagatavošanā.
DSC_0971 Publicēts 18.01.2021
Aizvadītā gada nogales aktivitātes Rogovkas jauniešu centrā
Kaut arī Covid-19 pandēmijas dēļ tika noteikti arvien stingrāki pulcēšanās ierobežojumi, 2020. gada nogale Rogovkas jauniešu centra jauniešiem tomēr ir bijusi aktīva.
Rāzna nacionālā parka biedrība - Projektu konkurss Publicēts 18.01.2021
Rāznas Nacionālā parka biedrība rīko projektu konkursu
Biedrība “Rāznas nacionālā parka biedrība” izsludina projektu konkursu Kaunatas pagastu apvienības iedzīvotājiem un organizācijām (jauniešu centriem, skolām, kultūras namiem utml.).