Noskaidroti Maltas BJC fotokonkursa „Mani ziemas prieki!” uzvarētāji

Publicēts 22.01.2021

Noslēdzies fotokonkurss “Mani ziemas prieki”, saskaitītas atzīmes “Patīk” sociālajā tīklā “Facebook” un izlozes veidā noskaidroti trīs laimīgie fotogrāfiju autori. Kopumā konkursā piedalījās 45 ziemas prieku baudītāji no: Maltas, Ozolaines, Lūznavas, Ozolmuižas, Silmalas pagasta, kā arī Rēzeknes un Viļāniem. Jaunākajam dalībniekam tik ir vien 6 mēneši, bet “vecākajam” 29 gadi!

Šogad ziema, lai arī auksta, tomēr ir lieliska, lai izbaudītu dažādus ziemas priekus. Sevišķi par to priecīgi ir bērni, kas, līdz ar pirmo sniega kārtu steidzās meklēt ragaviņas vai slēpes, lai dotos uz tuvāko kalniņu.

Fotokonkursā „Mani ziemas prieki!” Maltas bērnu un jauniešu centrs aicināja ikvienu caur fotoobjektīvu atspoguļot jebko, kas bērnos, jauniešos un ģimenēs raisa pozitīvas emocijas, baudot ziemas priekus. Slidošanu, slēpošanu un vizināšanos ar ragavām ir iecienījušas daudzas ģimenes, brīvajā laikā dodoties uz vietām, kur var jautri pavadīt laiku un baudīt kopīgu atpūtu, lai iegūtu pozitīvas emocijas. Tas viss ir atspoguļojies ikvienā fotogrāfijā, ko iesūtīja konkursa dalībnieki.

Fotogrāfijas konkursā varēja iesūtīt no 2. līdz 17. janvārim. Savukārt nobalsot varēja Maltas BJC lapā vietnē “Facebook”, ko cilvēki arī aktīvi darīja, līdz 17. janvāra plkst. 21.00 spiežot uz fotogrāfijas “Patīk”/”Like”.

Skatītāju un balsotāju izvēlētie uzvarētāji – Edgars Lignarskis, Dominiks Lignarskis, Damians Lignarskis (225 balsis, Malta);

Savukārt izlozes kārtas uzvarētāji:

  • Adrians un Ariana Bogdanovi (Malta).
  • Alise un Artjoms Lazarevi (Bekši, Ozolaines pagasts).
  • Mia Kostrova (Malta).

Apsveicam visus balvu ieguvējus! Visi foto konkursa dalībnieki arī saņems pārsteiguma un piemiņas balvas. Par to saņemšanu sazināsimies ar katru fotogrāfijas autoru individuāli.

Paldies visiem aktīvajiem ziemas prieku baudītājiem!
Paldies visiem konkursa dalībniekiem par dalību un lieliskajām fotogrāfijām!
Paldies balsotājiem!

Lai ziema turpina priecēt un dod labas emocijas no ģimeniski jautrās kopābūšanas!

 

Inta Bule, Maltas BJC metodiķe

5 8 12 13 14 15 16 18 19. 20 21 22 23 24 28 32

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0