Sporta biedrība „SEDNA”

Juridiskā adrese: Piemiņas iela 6, Audriņu pag., Rēzeknes raj. LV-4611
Biedrības SEDNA sporta zāle atrodas: Jupatovkas iela 1/2 , Rēzekne, kur notiek dažāda veida treniņi, gan trenažieru zāle.
Mājas lapa: www.sport-mix.lv
Dibinātāji: Oļegs Pavlovs – prezidents
Nikolajs Pušņakovs – viceprezidents
Vladimirs Jeršovs

Deniss Vidžups

Sporta biedrība „SEDNA” dibināta 2004. gada 1. jūlijā. Tās mērķi ir apvienot sporta klubus, organizēt to darbības un veicināt sadarbību; attīstīt sportu Latgalē un Latvijā; veicināt pieredzes apmaiņu piedaloties sporta pasākumos; organizēt Latvijas un starptautiska mēroga sporta pasākumus.

Savas darbības laikā biedrība ir ieguvusi plašu atpazīstamību. Biedrības mērķus ir atbalstījuši gan Rēzeknes pilsētas dome, piešķirot naudas līdzekļus un atbalstot pasākumus, gan savulaik Rēzeknes rajona padome un tagad Rēzeknes novada pašvaldība, piešķirot līdzekļus sporta pasākumiem, gan sabiedrībā atpazīstami cilvēki. Biedrības atbalstītie sportisti ir guvuši augstus sasniegumus gan Latvijas, gan pasaules līmeņa sacensībās.

Kikbokss

Kikboksam kā sporta veidam nākotnē ir iespēja iekļūt Olimpisko spēļu sporta veidu sarakstā. Nākotnē tiek plānots izveidot šā sporta veida sporta bāzi. Uz kikboksa bāzes tiek plānots renovēt Olimpisko sporta veidu – boksu. Kikboksa sekcijā pašreiz nodarbojas ap 80 cilvēkiem, kuri dzīvo gan Rēzeknes novadā, gan Rēzeknes pilsētā.
Treneri
-Nikolajs Pušņakovs, tālrunis 2 9100236 (treniņi kikboksā, boksā ) – vicečempions kikboksa Eiropas čempionātā 2003. gadā, astoņkārtējais Latvijas čempions kikboksā, dažādu starptautiskas sacensības kikboksā uzvarētājs.
-Vladimirs Jeršovs, tālrunis 2 7132663 (treniņi kikboksā) – Pasaules čempions kikboksā 2002.gadā, daudzkārtējais Latvijas un starptautiskas sacensības uzvarētājs.

Treniņi notiek RPSK “REBIR” zālē, Atbrīvošanas alejā 165/1

Moto-sports

Sākot no 2008. gadā sporta biedrība „SEDNA” ir noslēgusi Nomas līgumu ar Vērēmu pagasta padomi par kartodroma nomu. Jau tagad ir veikts kartodroma remonts. 2008. gada 27. septembrī tika rīkotas pirmās sacensības kartingā „LATGALES KAUSS 2008”, kurās spēkiem mērojās 46 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Braucieni notika sešās sporta klasēs: Mini, Hobbi-Junior, Hobbi-JCA, M-125, KZ-2 un veterāniem. Nākotnē tiek plānotas sekojošas sacensības: kartingā, minibaiku, skuteru, sportbaiku, skjoringā, kantri-krossā un super-moto. Uz doto brīdi šajā sportā veidā ir noslēgti sadarbības līgumi ar „LMF”(Latvijas moto federāciju), „LAMA” (Latvijas alternatīvā moto asociāciju) un „Durka.lv”.
Treneris/konsultants
Oļegs Pavlovs, tālrunis 264656 77 – motociklu mācības instruktors

Treniņi notiek Vērēmu pagasta padomes teritorijā, kartodromā (Greivuļi).

Fitness un trenažieru zāle

2009. gada martā atvērta pirmā no ieplānotajām trenažieru un fitnesa sporta zālēm, kura atrodas Rēzeknes pilsētas Ziemeļu rajonā. Tajā ir ierīkotas divas ģērbtuves, dušas, sauna, masāžas kabinets.
Treneris/konsultants
Andrejs Bogdanovs, tālrunis. 2 9377515 – instruktors

Treniņi notiek Bijušajā Slaukšanas iekārtu rūpnīcas administratīvās ēkas sporta zālē (Strādnieku šķērsiela 5a/1).

Slēpošana

Sākot no 2005. gada tiek renovēta slēpošanas trase Ančupānos. Tapāt katru gadu tiek ierīkotas trases Vipingas meža parka zonā. Šajā sporta veidā mēs sadarbojamies ar Rēzeknes Robežsardzes skolu.
Konsultants

Oļegs Pavlovs, tālrunis 26465677

Labākie sporta biedrības „SEDNA” sasniegumi

Vladimirs Jeršovs – Pasaules čempions kikboksa 2002.gadā, WKA versijā;
Nikolajs Pušņakovs – vicečempions kikboksā Eiropas čempionātā 2003. gadā, WKA versijā;
Oļegs Pavlovs – ieguva titulu A klases tiesnesis kikboksā, WKA versijā;
Nikolajs Pušņakovs – 5. vietas ieguvējs Pasaules čempionātā 2005. gadā, WKA & IAKSA versijās;
Viktors Makuševs – Latvijas viens no labākajiem oficiālajiem treneriem kikboksā (pašreiz pensijā);
SB „SEDNA” – labākais sporta klubs Rēzeknes pilsētā 2006. gadā;
Oļegs Pavlovs – ieguvis titulu „Starptautiskas klases tiesnesis kikboksā”, WAKO versijā 2007;
SB „SEDNA” – labākais sporta klubs Rēzeknes pilsētā 2007. gadā;
2007. gada Latvijas atklātajā čempionātā mūsu sportists Nikolajs Filipovs bija sacensību labākais kikbokseris un ieguva Latvijas Republikas meistara grādu kikboksā;
Nikolajs Filipovs – Eiropas čempionāta uzvarētājs 2007. gadā, WAKO versijā;
Andris Pastars – Eiropas čempionāta uzvarētājs 2007. gadā, WAKO versijā;
Divi Starptautiskas klases meistari kikboksā;
Divi Latvijas Republikas meistari kikboksā;
31 Latvijas sacensību čempions;
15 starptautisko sacensību čempioni;
Kopējais iegūto medaļu skaits ir 130, no tām 63 zelta, 32 sudraba un 35 bronzas