Lūznavas pirmskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”

IMG_3912Adrese: Pils iela 1, Lūznava, Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads
Telefons: 64667324
E-pasts: luznavapii@saskarsme.lv
Vadītāja: Valentīna Mališeva
Mērķa grupa: bērni vecumā no 1,5 – 7 gadiem
Grupu skaits: viena apvienotā grupa, nodarbības notiek pa vecumposmiem
Pedagogu skaits: 3 (1,8 likmes)
Tehnisko darbinieku skaits: 4
Izglītības iestādes moto: Skatīties uz pasauli ar bērna acīm un ik reizi atklāt to no jauna. Saskati, sadzirdi, sajūti, lai mācītos, dzīvotu, priecātos!

Esam Rēzeknes novada pašvaldības dibināta un Rēzeknes novada Izglītības pārvaldes pakļautībā esoša pirmsskolas izglītības iestāde, kura īsteno pirmsskolas izglītības programmu(kods 01011111). Vispārējo pirmsskolas izglītības programmu īstenojam latviešu valodā, papildus piedāvājam logopēda pakalpojumus.

Atrodamies Rāznas nacionālā parka vēsturiskās Lūznavas muižas ainaviskā parka teritorijā, pašā Lūznavas pagasta centrā.

Strādājam katru darba dienu no 7:00. līdz 18.00. Uzņemam bērnus no 1,5 gada vecuma. Pašvaldība nodrošina bezmaksas skolēnu autobusu maršrutā Lūznava-Zosna-Malta-Lūznava. Autobusā ir pavadītājs.

Piedāvājam:

• Profesionālu, radošu un mīļu pedagogu vadībā ikvienam audzēknim tiek dotas iespējas attīstīties un veidot savu personību, radoši pilnveidot savus talantus un pilnvērtīgi sagatavoties pamatizglītības apgūšanai skolā. Bērnudārzā strādā cilvēki, kas mīl savu darbu un dara to no sirds. Te valda mājīgums un vienkāršība. Bērni to jūt un novērtē, no rītiem ar prieku nākdami uz dārziņu.
  • Nodrošinām bērna individuālo spēju attīstīšanu, viņa komunikācijas prasmju pieredzi labvēlīgā, iztēli rosinošā vidē un kvalitatīvu sagatavošanu pamatizglītības ieguvei.

Ja jūsu ģimenē aug maza zvaigznīte, nāciet pulkā!

Lūznavas pirmskolas izglītības iestāde Lūznavas pirmskolas izglītības iestāde 20170926_110554Lūznavas pirmskolas izglītības iestāde