Aicina uz tiešsaistes miniforumu “Sociālā uzņēmējdarbība Rēzeknes novadā”

Publicēts 23.10.2020

28. oktobrī plkst.15:00 esošie un potenciālie Rēzeknes novada sociālie uzņēmēji, tradicionālo uzņēmumu pārstāvji un ikviens cits sociālās uzņēmējdarbības interesents aicināts uz tiešsaistes miniforumu “Sociālā uzņēmējdarbība Rēzeknes novadā”. Tā būs iespēja darba grupās un diskusijās kopā ar Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvjiem radīt risinājumus sadarbībai starp sociālajiem uzņēmumiem un pašvaldību.

Miniforumu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) sadarbībā ar Rēzeknes novada domi un British Council pārstāvniecību Latvijā. Pasākums norisināsies līdz plkst.17:00 tiešsaistes platformā “Zoom”. Lai piedalītos pasākumā, jāreģistrējas šeit: https://ej.uz/miniforums_Rezekne, un savā datorā vai telefonā jālejupielādē aplikācija “Zoom”.

“Sociālie izaicinājumi mūsdienās kļūst arvien daudzveidīgāki un sarežģītāki, un ir skaidrs, ka valsts vai pašvaldības vienas nevarēs tos pilnībā atrisināt. Te pašvaldībai un vietējai kopienai var nākt palīgā sociālie uzņēmēji, kuri, izmantojot biznesa pieeju, var iesaistīties sociālo problēmu risināšanā, vienlaikus stimulējot ekonomiku, radot inovācijas un kopēju labumu sabiedrībai. Šobrīd vēl svarīgāk kā jebkad ir gudri izmantot esošos resursus un cilvēku potenciālu, radot iespējas sadarbībai, tāpēc arī sociālajiem uzņēmējiem un pašvaldībai ir vērts sēsties pie viena galda, saprast vienam otra vajadzības un piedāvājumu, lai pēc tam kopīgiem spēkiem uzlabotu dzīves kvalitāti savā novadā,” uzsver LSUA vadītāja Madara Ūlande.

Miniforums iesāksies ar īsu pārskatu par sociālo uzņēmējdarbību, tās aktualitātēm un Ogres novada pašvaldības pieredzes stāstu par sadarbību ar sociālajiem uzņēmumiem. Tālāk Rēzeknes novada Lūznavas muižas pārvaldniece, sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Iveta Balčūne pastāstīs par šī brīža sociālās uzņēmējdarbības situāciju novadā, esošo un potenciālo sociālo uzņēmumu piedāvājumu un vajadzībām, kā arī iezīmēs pašvaldības sociālos izaicinājumus, kuru risināšanā varētu iesaistīties sociālie uzņēmumi, un to, ko pašvaldība no savas puses var piedāvāt šiem uzņēmumiem. Pasākuma otrajā daļā notiks diskusijas un ideju ģenerēšana darba grupās ar mērķi izstrādāt konkrētus risinājumus abu pušu sadarbībai. Miniforums noslēgsies ar LSUA informāciju par turpmākajiem sociālās uzņēmējdarbības pasākumiem šajā rudenī.

Papildu informācija:
Līga Ivanova, liga@sua.lv, 26464686
www.sua.lv

https://www.facebook.com/SocialaUznemejdarbibaLV/

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0