Apmeklē semināru veiksmīga biznesa uzsākšanai un attīstībai!

Publicēts 12.09.2014

Ja esi nolēmis uzsākt savu biznesu vai esi jaunais uzņēmējs, apmeklē divu dienu semināru, un Tu sapratīsi, no kādiem elementiem sastāv veiksme biznesā un kas ir nepieciešams, lai realizētu savu sapni un gūtu panākumus! Seminārs pieredzējušu biznesa treneru vadībā norisināsies 23. un 24.septembrī Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē. Ieeja brīva!

„Sociālie tīkli un viedtālruņi – sākt un attīstīt savu biznesu vēl nekad nav bijis tik viegli un aizraujoši kā 21. gadsimtā! Sākuma kapitālam vairs nav lielas nozīmes. Visu izšķir vēlme un zināšanas,” ir pārliecināti programmas veidotāji un pasniedzēji Tatjana Boguševa (Rīga, Latvija) un Deivids Raials (David Ryal, Kalifornija, ASV), kas ir pieredzējuši biznesa treneri un uzņēmēji.

Semināra nosaukums ir „Veidojot biznesu Eiropas Savienībā: ar ko sākt?”, un tas būs vērsts uz sociālo uzņēmējdarbību kā mūsdienu biznesa modeli. Uz semināru tiek aicināti visi interesenti, kuri plāno uzsākt savu biznesu vai vēlas attīstīt savu uzņēmumu, kas dibināts pēdējo piecu gadu laikā.

Lektori palīdzēs atšķirt labu biznesa ideju no sliktas, mācīs veidot biznesa un finanšu plānu, norādīs, kā efektīvi izmantot sociālo mārketingu, stāstīs par sociālo uzņēmumu pozitīvajiem piemēriem un sociālās uzņēmējdarbības perspektīvām Eiropas Savienībā. Semināra ietvaros būs arī praktiskās nodarbības – tā dalībniekiem būs jāveido prezentācijas investoru un klientu piesaistei.

Ar visu semināra programmu varat iepazīties ŠEIT!

Visi interesenti pieteikties var līdz 21.septembrim, aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT.

Semināru rīko Austrumlatgales informācijas punkts „Europe Direct”, atbalsta ASV vēstniecība Latvijā un Rēzeknes novada pašvaldība. Ieeja seminārā ir brīva.

SAISTĪTAIS RAKSTS
Tatjana Boguševiča šovasar Rēzeknes novada pašvaldībā vadīja kursus par uzņēmējdarbības iemaņu stiprināšanu „Start Strong!”. Kursus ļoti atzinīgi novērtēja tā apmeklētāji. Vairāk var izlasīt šeit:
„Start Strong!” atbalsta veiksmīgu karjeras veidošanu

Kontaktinformācija:
Laura Ieviņa,
Austrumlatgales informācijas punkta „Europe Direct” vadītāja
t.26554478,
laura.ievina@rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0