Rēzeknes novada apskriešanas svētki KOPĪBAS SKRĒJIENS

Publicēts 08.07.2020

Rēzeknes novada pašvaldība Rēzeknes Novada dienu ietvaros 17. jūlijā rīko Rēzeknes novada apskriešanas svētkus KOPĪBAS SKRĒJIENS.

Skrējiena starts – 17. jūlijā plkst.7.00 Ūdens tūrisma centrā “Bāka”, skrējiena finišs – plkst. 21.00 Mākoņkalnā.

Katra Rēzeknes novada pagasta līdzdalība paredzēta atbilstoši skrējiena grafikam, laikam un skrējiena posmu sadalījuma nodrošinājumam. Skrējiens notiek divos maršrutos apkārt Rēzeknes novadam.

Katrs pagasts organizē maksimāli 10 skrējēju līdzdalību, to pārvietošanās norit bez laika kontroles, bet ar kontroli pagasta stafešu maiņas posmos. Jebkurš novada iedzīvotājs var pieteikties skrējiena līdzdalībai savā pagasta pārvaldē pie katra pagasta atbildīgās personas. Attiecīgajā maiņas punktā pagasta komanda nodod savu pagasta stafetes karodziņu nākamā posma dalībniekam, kas to nes un nodod nākamajā posmā. Distances garums nav noteikts, tas atkarīgs no katra dalībnieka fiziskās sagatavotības. Līdzdalību posmos jāsaskaņo ar atbilstošā posma atbildīgo personu un pavadošo organizatoru.

Ap pulksten 20.30 – 20.40 dalībnieki tiek sagaidīti Mākoņkalna pakājē no iebraukšanas ceļa puses kopīgam skrējienam uz Mākoņkalna virsotni – skriešanas pasākuma noslēgumu.

Izskrienot no viena punkta BĀKĀ un nobeidzot skrējienu MĀKOŅKALNĀ, mēs apliecināsim, ka esam apskrējuši savos svētkos mūsu  dzimto novadu!

Rēzeknes novada kultūras nodaļas vadītāja Ināra Pleikšne
t.26336831

Skrējiena shēma

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0