Zivsaimnieki aicināti pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam

Publicēts 27.10.2015

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa Valsts Zivsaimniecības Sadarbības tīkla aktivitāšu ietvaros sadarbībā ar ZS “Kalves” rīko bezmaksas mācību un pieredzes apmaiņas braucienu: “No dīķu ierīkošanas līdz zivju kūpināšanai”.

Seminārs notiks 5. novembrī plkst. 10.00 Krustpils novada Kūku pagasta saimniecībā “Kalves”. No Rēzeknes līdz Kūku pagasta ZS “Kalves” tiks nodrošināts bezmaksas autobuss. Izbraukšana no Rēzeknes uz ZS “Kalves” plkst. 8.00, aptuvenā atgriešanās no ZS “Kalves” uz Rēzekni plkst. 18.30.

Zemnieku saimniecības “Kalves” īpašnieks Gundars Kalve semināra dalībniekus iepazīstinās ar pilna cikla akvakultūras saimniecību, kā arī ar dīķu ierīkošanu un ūdenskrātuvju apsaimniekošanas praktiskajiem piemēriem. Zivju audzēšanas-barošanas veidiem, kā arī zivju sugām un to savstarpējo saderību, zivju kūpināšanu un produkcijas realizāciju.

Pieteikšanās semināram līdz 3. novembrim ir obligāta, jo vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās un sīkāka informācija pie SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja Lauku attīstības konsultantes Sintijas Šubrovskas, mob. 28311079 un tel. 64625254 vai rakstot uz e-pastu sintija.subrovska@llkc.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0