Ziemassvētku rotu un dāvanu izstāde Ilzeskalna pagastā

Publicēts 29.12.2014

Ziemassvētku laiks ir rosības, ideju un prieka pilns katrā namā, katrā sirdī. Svētkus gaidot, Ilzeskalna pagasta iedzīvotāji ir jau laikus padomājuši par mīļām un interesantām svētku dāvanām, kuras izgatavotas pašu rokām. Čaklākās rokdarbnieces ne tikai sarūpējušas dāvanas saviem tuvajiem un mīļajiem, bet arī pacentušās ar saviem daiļdarbiem kuplināt pagasta tautas namā izvietoto Ziemassvētku rotu un dāvanu izstādi. Izstādē varēja un vēl joprojām var gan apskatīt, gan iegādāties siltus adījumus, skaistus tamborētos grīdas paklājus un sedziņas, dažādās tehnikās veidotas rotaslietas, klūdziņu pinumus, medu un citus bišu produktus, no papīra izgatavotas dekorācijas un citus jaukus darinājumus.

Anna Višķere

IMG_0501                                                                 IMG_0495 IMG_0498                                

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0