Volkenbergas pils svētki

Publicēts 10.07.2014
Volkenbergas svētki

Katru gadu vasaras pilnbriedā Mākoņkalna estrādē pulcējas Rēzeknes novada un kaimiņu novadu pašdarbības kolektīvi, lai svinētu Volkenbergas pils svētkus. 5. jūlijā spīdēja silta saule un lietus mākoņi tika aizgaiņāti uz pamalēm – jau tas vien radīja svētku noskaņojumu, kur nu vēl dažādie pašdarbības kolektīvu priekšnesumi.

Ar dziesmām priecēja folkloras kopas no Andrupenes, Bērzgales, Mākoņkalna, krievu dziesmu ansamblis ”Raduga” no Strūžāniem, bet Dagdas „Olūteņi” rādīja masku teātri par precību tēmu. Daudzkrāsainos tērpus un kustību plastiku svētku koncertā ienesa Mākoņkalna un Audriņu līnijdejotājas. Vieglu, raitu dejassoli, kā allaž, ritināja Vērēmu vidējās paaudzes deju kolektīvs ”Kūzuls”. Svētku koncerta programmu vadīja Volkenbergas pils princese Magdalēna un Rēzeknes pils princese Roze. Programmas laikā tika sveikti arī pagasta pilngadnieki. Koncerta izskaņā Mākoņkalna pagasta pārvalde pateicās pašmāju un vieskolektīviem, pasniedzot saldas balvas, kā arī tradicionāli visu kolektīvu dalībnieki tika aicināti uz Volkenbergas pils virtuvi nobaudīt dārzeņu sautējumu.

 

Elga Pokule

Volkenbergas svētki Volkenbergas svētki Volkenbergas svētki Volkenbergas svētki Volkenbergas svētki Volkenbergas svētki Volkenbergas svētki Volkenbergas svētki Volkenbergas svētki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0