Video konkursā “Ar lepnumu Rēzeknes novadā” uzvar Rogovkas multifunkcionālais jauniešu iniciatīvu centrs

Publicēts 20.12.2019

23. novembrī ir noslēdzies Rēzeknes novada Izglītības pārvaldes izsludinātais videokonkurss jauniešiem “Ar lepnumu Rēzeknes novadā”. Kopā videokonkursam tika iesniegti septiņi jauniešu veidotie videoklipi, kuri tika izvērtēti pēc četriem kritērijiem: video veidojuši paši jaunieši, video idejas oriģinalitāte, video mākslinieciskā kvalitāte un izpildījums, video sasaiste ar konkursa tematiku.

“Ar lepnumu Rēzeknes novadā” vietu sadalījums:

1. vieta un 140 eiro naudas balva Rogovkas multifunkcionālais jauniešu iniciatīvu centram. Nautrēnu pagasts.

2. vieta un 100 eiro naudas balva Maltas jauniešu apvienībai (Dagne Tuče, Līga Runčis, Kristīne Gruznova, Indra Koroļonoka, Henriete Ignatjeva, Karīna Butlere, Armands Taškāns).

3. vieta un 60 eiro Indrai Koroļonokai, Maltas pagasts.

4. vieta. Dagne Tuče. Maltas pagasts.

5. vieta. Ozolmuižas BJC. Ozolmuižas pagasts.

6. vieta. Dricānu jauniešu centrs “Kukuži”. Dricānu pagasts.

7.vieta. Amanda Afanasjeva. Pušas pagasts.

Aivars Mežatučs,
Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists