Ūzulaine puļcej vysus latgaliski dūmojūšūs!

Publicēts 20.02.2020

28. febralī Ūzulainis Tautys nomā aicynojam sanuokt kūpā vysus latgaliski dūmojūšūs cylvākus, lai sirsneigā, draudzeigā i pateikamā atmosferā ļautūs Latgolys muokslinīku prīšknasumim, muokslai, muzykai i azartam, puorbaudeit sovu erudiceju i zynuošonas par i ap Latgolu i latgaliskū!

Tūs, kuri nav drūši par sovom zynuošonom i par tū beistās pīzadaleit, aicynojam likt pi molys sovu satraukumu, tai kai itys nabyus ni latgalīšu volūdys, ni ģeografejis, ni viesturis eksamens. Ļausimēs kūpā byušonys prīcai, baudeisim sagatavuotūs uzdavumus i labi pavadeisim laiku! Prūtams, erudeituokī daleibnīki tiks i pi gūdolguotom vītom!

Komandu īprīkšeja dasaceišona pasuokumam ir obligata!!!

Santa Ostaša,
Ūzulainis Tautys noma vadeituoja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0