Uzsākts projekts „Rokas darba nebijās Rēzeknes novadā”

Publicēts 24.04.2017

Šā gada 24.aprīlī Latvijas Sarkanā Krusta Rēzeknes komitejas telpās Raiņa ielā 29 pulcējās Rēzeknes novada 12 ģimenes kuras piedalās projektā „Rokas darba nebijās Rēzeknes novadā”. Šis projekts tiek īstenots ar Borisa un Ināras Teterevu fonda jaunās programmas „Pats savam saimes galdam” atbalstu. Rēzeknes novadā tie būs 77 tiešie labuma guvēji, kuri ir iesaistījušies projektā.

Ģimenes pulcējās uz pirmo tikšanos, lai iepazītos ar projekta norisi, aktivitātēm un aizpildītu pieteikuma veidlapu. Projekta ietvaros tiks sarūpētas sēklas, stādi un dārza kopšanas piederumi, lai ģimenes varētu apstrādāt un ierīkot piemājas dārzu. Visa projekta garumā ģimenes varēs saņemt konsultācijas par dārza kopšanu, par ražas uzglabāšanu ziemai un konservēšanu. Projekta beigās būs noslēguma pasākums uz kuru aicināsim ģimenes, lai varētu dalīties ar iespaidiem, stāstīt par darba gaitām, rādīt sarūpētos krājumus un padalīties ar receptēm.

Gunta Krukovska,
projekta vadītāja

logo

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0