Tirdziņā “Lobs Lobam” piedāvās stādus

Publicēts 09.05.2019

Sestdien, 11. maijā no plkst. 9.00 Rēzeknes novada Sakstagala pagastā Pērtnīku laukumā (Subinaitē, pie autoceļa A12) notiks tirdziņš “Lobs Lobam”. Tirdziņā, kā allaž, pircējiem būs pieejami vietējo amatnieku darinājumi un mājražotāju gardumi, taču šoreiz akcenta prece būs dažādi stādi.

Būs nopērkami augļu koki, ogulāji, dekoratīvie koki un krūmi, vasaras un daudzgadīgās puķes, zemeņu dēsti, kā arī citi stādi. Plašā sortimentā savu produkciju piedāvās arī stādaudzētava “Sakstagals” (www.stadisakstagals.com) no Rēzeknes novada un stādaudzētava “Meža rasas” no Krustpils novada (www.mezarasas.lv).

Tirgoties gribētāji var pieteikties, rakstot uz e-pastu latgalesupeslici@inbox.lv vai zvanot 26350226; 26347573

Daina Butlere,
Nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” izpilddirektore

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0