Tiks nodrošinātas pārtikas pakas 5.-12. klašu skolēniem, kopā ar skolas pienu un augļiem 5.-9.klašu skolēniem!

Publicēts 04.12.2020

Pamatojoties uz Ministru kabineta lēmumu, ka no 2020. gada 26. oktobra izglītības iestādēs vispārējās pamatizglītības programmas un vispārējās vidējās izglītības programmas apguve 7.–12. klasē notiek attālināti, no 2020.gada 7.decembra pamatizglītības programmas apguve 5.-6.klasēs notiek attālināti. Rēzeknes novada domes sēdē 3. decembrī tika pieņemti lēmuma grozījumi, ka visi Rēzeknes novada skolu izglītojamie, kuri mācās attālināti, jānodrošina ar pārtikas pakām. Pārtikas pakas par periodu no 7.decembra līdz 18.decembrim (10 attālinātās mācību dienas) visiem Rēzeknes novada 5.-12. klašu skolēniem plānots izsniegt, sākot ar 15.decembri.

Reizē ar pārtikas pakām 5.-9. klašu skolēni saņems arī pienu un augļus produktu izdales programmas “Piens un augļi skolai” ietvaros par decembra mēnesi.

Piegādes procesu organizē saskaņā ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0