Starptautiskā etnofestivāla “Gosti” kolektīvi uzstājas Lendžu pagastā

Publicēts 15.07.2014

11.jūlija vakarā, ieskandinot VII starptautisko etno festivālu “Gosti”, Lendžu kultūras namā viesojās vairāki vieskolektīvi — slāvu autentiskās dziedāšanas ansamblis “Karagod” no Rīgas, ansamblis “Mелодия души ” no Ukrainas, kā arī divi deju kolektīvi – bērnu deju kolektīvs ” Mолодость” no Ukrainas un pieaugušo deju kolektīvs no Turcijas. Pasākuma apmeklētājiem bija lieliska iespēja klātienē vērot citu tautu tērpus, skatīties dejas un klausīties dziesmas, kurās atklājās katras tautas kultūras tradīcijas, mentalitāte un temperaments. Labi, ka notiek tādi festivāli, kur tik tuvu var saskarties ar citu tautu tradīcijām un paražām.

Ilga Gudrika
Lendžu pagasta bibliotekāre

Foto: Ilga Gudrika

IMG_7358Dejo bērnu deju kolektīvs no UkrainasCiemiņi no TurcijasIMG_7360

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0