Šoferu diena Rēzeknes novada pašvaldībā

Publicēts 04.11.2014

Jau otro gadu Rēzeknes novada pagastu pārvalžu un pašvaldības administrācijas šoferi pulcējās kopā, lai atzīmētu Autotransporta darbinieku dienu. Ideja rīkot svētkus šoferiem radusies pagājušajā vasarā, Dziesmu un Deju svētku laikā, kad autovadītāji paši ierosināja – ja ir svētki dziedātājiem un dejotājiem, tad vajadzētu īpašu dienu, lai atzīmētu arī viņu profesionālo veikumu. Svētki ar nolūku tiek rīkoti skolēnu rudens brīvdienu piektdienā, kad šoferiem nav jāved skolēni, tāpēc mēroto kilometru ceļš ir īsāks un atliek nedaudz vairāk laika, lai atzīmētu sava aroda svētkus.

Autotransporta darbinieku dienā īpašs paldies tika teikts visiem mūsu šoferīšiem, kuri jau daudzu gadu garumā ik dienas apzinīgi veic savus pienākumus un mēro simtiem kilometru, lai pasažierus droši nogādātu gala punktā un pēc tam – atpakaļ mājās.  Par priekšzīmīgu pienākumu pildīšanu pagasta pārvaldes un Rēzeknes novada kopējo mērķu īstenošanā, par uzticētā transporta apzinīgu ekspluatāciju, sapratni, pieklājību un atbildību pret saviem pasažieriem, novada domes pateicība tika izteikta:

1.Administrācijas autovadītājam Andrim Krukovskim;
2. Čornajas pagasta pārvaldes autovadītājam Jurijam Baranovskim;
3. Dricānu pagasta pārvaldes autovadītājam Artūram Deksnim;
4. Gaigalavas pagasta pārvaldes autovadītājam Vitālijam Žogotam;
5. Kaunatas pagasta pārvaldes autovadītājam Antonam Kukuļam;
6. Ozolmuižas pagasta pārvaldes autovadītājam Andrim Kudļam;
7.Rikavas pagasta pārvaldes autovadītājam Arsenijam Aksjonovam;
8.Silmalas pagasta pārvaldes autovadītājam Ēvaldam Laizānam.

Par jauku noskaņu un omulību svētku vakarā rūpējās mūziķu Eversu ansamblis no Rēzeknes.

Fotogalerija

Lauras Ieviņas foto

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0