Slimību un kaitēkļu prognozēšana ābeļu dārzos Latgalē

Publicēts 12.08.2020

18. augustā zemnieku saimniecībā “Sīļusala” Rēzeknes novada Gaigalavas pagastā notiks Lauka diena augļkopībā “Lēmuma atbalsta sistēmas izmantošanas demonstrējums kaitēkļu un/vai slimību ierobežošanā integrētajā audzēšanā dažādos Latvijas reģionos”, kuru rīko LLU Augu aizsardzības zinātniskais institūts (Agrihorts) sadarbībā ar z/s “Sīļusala” un Latvijas bioloģiskās lauksaimniecības asociāciju.  Sākums plkst. 11.00.

Lauku dienas programmā:

  • slimību un kaitēkļu prognozēšana ābeļu dārzos;
  • augu barošanas, mēslošanas u.c. līdzekļi augļkopjiem, meteoroloģiskās stacijas un to izmantošanas iespējas.

Par ierašanos ziņot līdz 14. augustam: rakstot uz regina.rancane@llu.lv vai zvanot uz tālruni 26361918.

Lauku dienas darba kārtība

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0