„Skonai” uzņem jaunus dziedātājus

Publicēts 13.03.2014

Rēzeknes novada vokālā studija „Skonai” uzņem jaunus dalībniekus vidējā grupā (14 līdz 16 gadi). Noklausīšanās plānota trešdien, 26.martā pulksten 16.00 Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē (Atbrīvošanas alejā 95, Rēzeknē). Uz noklausīšanos aicināti visi jaunieši, kuri vēlas izkopt savas vokālās prasmes un papildināt skatuvisko pieredzi. Jāatzīmē, ka „Skonai” vokālās pedagoģes Guntras Kuzminas un deju pasniedzēja Edgara Juknas vadībā darbojas vien nedaudz vairāk nekā gadu, taču šajā īsajā laikā jau paspējuši uzstāties visdažādākajos koncertos un pasākumos, un pat iestudēt savu pirmo oriģināluzvedumu „Dasadūrt dabasim”, kā pirmatskaņojums bija dzirdams 28.februārī Rēzeknē.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0