SIA “Strūžānu siltums” aicina darbā elektriķi

Publicēts 21.08.2017

Amata pienākumi:

  • apkalpot, uzturēt darba kārtībā un remontēt elektrosadales;
  • mainīt drošinātājus, periodiski pārbaudīt un remontēt svirslēdžus, pārbaudīt un nomainīt svirslēdžus, pārbaudīt un nomainīt drošinātāju kontaktus, pārbaudīt un remontēt vadu pievienojuma kontaktu stāvokli;
  • apkopt un remontēt mājas stāvvadu un uzskaites sadales (līdz dzīvokļu uzskaitēm): remontēt vadu savienojumu kontaktus, remontēt un nomainīt paketslēdžus, ligzdu drošinātājus, nomainīt sadaļu komutācijas vadus;
  • uzturēt kārtībā māju, kāpņu telpu, dzīvokļu, pagrabu un tehnisko koridoru elektrotīklus, kontrolēt gaismas ķermeņa stāvokli;
  • nomainīt elektroinstalācijas bojātos posmus, remontēt un nomainīt gaismas ķermeņus;
  • regulāri novērst iedzīvotāju pieteiktos bojājumus elektrotīklos.

Amata prasības:

  • arodskolas (specializēta pamatizglītība) un elektriķa sertifikāts vai vidējā profesionālā izglītība (elektromontieris vai elektromehāniķis);
  • vēlami kvalifikācijas pilnveides kursi atbilstoši amata pienākumiem;
  • obligāta profesionālā darba pieredze līdzvērtīgā amatā ne mazāk kā 1 gads;
  • obligāta C elektrodrošības grupa.

Piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku darbu namu pārvaldīšanas uzņēmumā;
  • stabilu atalgojumu.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt līdz 2017. gada 1. septembrim uz e-pasta adresi: siltums-struzani@inbox.lv. Sīkāku informāciju var saņemt zvanot uz tālruņa numuru: 64667542.

Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0