SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa aicina uz kopā sanākšanu

Publicēts 13.11.2017
foto no tirdziņa

Tirdziņos, lielākos tirgos mājražotāju veikums gana manāms. Ir mums pieredzējuši darītāji, ir, kas tikko sākuši un kas vēl tikai domā par darbības oficiālu uzsākšanu. Jautājumu loks pārtikas apritē iesaistītiem uzņēmumiem ir visai liels, tāpēc SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa aicina uz kopā sanākšanu Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, 307.telpā, 16. novembrī plkst.10.00.

Lai objektīvi izvērtētu riskus, pieļautās kļūdas, jāpārzina daudzas specifiskas lietas. Klients ir prasīgs gan attiecībā uz produkta kvalitāti, gan svarīgs noformējums. Pats būtiskākais ir izsekojamības iespējas, līdz gatavais produkts nonāk pie patērētāja. Tāpēc ir nepieciešams ik pa laikam sanākt kopā, lai uzklausītu nozares speciālistus, pārrunātu savā starpā pieredzi un problēmas.

Sīkāka informācija pie SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļas Lauku attīstības konsultantes Anastasijas Salenieces, mob. 25645875, e-pasts: anastasija.saleniece@llkc.lv

Ilona Melne,
SIA “LLKC” Rēzeknes nodaļas lauku attīstības konsultante
mob.t.28625588
e-pasts: Ilona.Melne@llkc.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0