SIA ,,ALAAS’’ izsludina vizuālās mākslas konkursu skolēniem

Publicēts 21.01.2015
Foto no interneta resursiem

Lai padziļinātu jaunās paaudzes izpratni par vidi, par pareizu atkritumu šķirošanu un dabas resursu saglabāšanu, uzņēmums SIA ,,ALAAS” 2015. gadā nolēmis rīkot dažādas aktivitātes, tostarp konkursus un akcijas skolēniem. Kā pirmais no tiem šobrīd tiek izsludināts vizuālās mākslas konkurss ,,Atkritumu šķirošana – atbildīga un pareiza rīcība”.

Konkursā var piedalīties SIA ,,ALAAS’’ darbības reģiona — Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes, Ciblas, Kārsavas un Viļānu novada –  izglītības iestāžu un interešu izglītības iestāžu audzēkņi. Konkursa norises laiks – 2015. gada februāris – marts. Darbu izpildīšanas tehnika un izmēri netiek ierobežoti.  Ar konkursa nolikumu varat iepazīties pielikumā.

SIA ,,ALAAS’’ ir uzņēmums, kura darbības virziens ir atkritumu savākšana, šķirošana, uzglabāšana, apstrāde, pārvadāšana, apglabāšana. No 2013. gada SIA ,,ALAAS’’ sniedz sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes, Ciblas, Kārsavas un Viļānu novadu pašvaldību administratīvajās teritorijās. Uzņēmuma darbības mērķis ir realizēt mūsdienīgu atkritumu apsaimniekošanu.

Esi aktīvs – piedalies!

 

Edīte Čepule
SIA ,,ALAAS’’ sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijas jomā

 

Konkursa nolikums

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0