Seminārs “Veidojot biznesu Eiropas Savienībā: ar ko sākt?”

Publicēts 15.10.2014

Septembra beigās ar Europe Direct informācijas centra Austrumlatgalē atbalstu Rēzeknē norisinājās uzņēmējdarbības seminārs „Veidojot biznesu Eiropas Savienībā: ar ko sākt?” Apmācību laikā tika runāts par vairākām ar biznesu un īpaši sociālo uzņēmējdarbību saistītām tēmām, piemēram, sociālās uzņēmējdarbības perspektīvām Eiropas Savienībā tagad un nākotnē, efektīvu mārketinga paņēmienu izmantošanu, reklamēšanos sociālajos tīklos un konkurentu tirgus izpēti. Tā kā skatītās tēmas ir aktuālas un pielāgotas mūsdienu biznesa modelim, Rēzeknes novada pašvaldības telpās uz semināru pulcējās plašs interesentu loks.

Vairāk par semināru skatieties Latgales Reģionālās televīzijas sagatavotajā sižetā.

Foto: Laura Ieviņa Foto: Laura Ieviņa Foto: Laura Ieviņa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0