Seminārs “Starptautiskās sadarbības iespējas zinātniekiem un uzņēmējiem”

Publicēts 04.03.2015
foto no interneta resursiem

Valsts izglītības attīstības aģentūra, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā, Rēzeknes Augstskola un biznesa inkubators Ideju viesnīca Rēzeknē, organizē informatīvu semināru zinātniekiem un uzņēmējiem.  Pasākums notiks otrdien, 10. martā, no plkst. 10:30 -16:00, Rēzeknes Augstskolā, 124. auditorijā, Atbrīvošanas alejā 115, Rēzeknē.

Valsts izglītības attīstības aģentūras pārstāvji iepazīstinās ar vairākām Eiropas Savienības programmām – Horizon 2020, EUREKA un EUROSTARS-2 – to aktualitātēm, projektu konkursiem, kā arī dalības nosacījumiem pētniekiem, uzņēmējiem u.c. interesentiem.

Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (EEN-Latvija) speciālisti sniegs informāciju par tīklu, tā darbību un piedāvātajiem pakalpojumiem: biznesa un tehnoloģisko sadarbību, kā arī sadarbības partneru meklēšanu uzņēmējiem un zinātniekiem, lai veicinātu to iesaistīšanos starptautiskos projektos.

Pasākuma dalībnieki uzzinās, kādas sadarbības iespējas un pakalpojumus uzņēmējiem piedāvā Rēzeknē esošais Biznesa inkubators Ideju viesnīca, kā arī gūs informāciju par Rēzeknes Augstskolu. Visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt augstskolas galvenā korpusa telpas un jaunuzbūvēto Inženieru fakultāti.

Dalība pasākumā: bezmaksas.

Pasākuma programma

Interesentus dalībai lūdzam reģistrēties Interneta vietnē: http://innovation.lv/events/seminars-starptautiskas-sadarbibas-iespejas-zinatniekiem-un-uznemejiem/

Kontaktinformācija:
Juris Balodis
Tālrunis: 67558746
E-pasts: juris.balodis@viaa.gov.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0