Seminārs “LIAA piedāvātie pakalpojumi uzņēmējiem. Kā sagatavot un ieviest projektu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”"

Publicēts 13.03.2015

Š.g. 17.martā seminārs “LIAA piedāvātie pakalpojumi uzņēmējiem. Kā sagatavot un ieviest projektu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”"

Norises vieta: LIAA konferenču zālē 2. stāvā,   Rīga, Pērses iela 2

Semināra mērķauditorija ir potenciālie projektu iesniedzēji programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”, kā arī uzņēmēji, kas interesējas par LIAA eksporta pakalpojumiem un piedāvātajiem atbalsta instrumentiem.

Seminārā apmeklētāji tiks informēti par LIAA sniegtajām atbalsta iespējām uzņēmējiem, par LIAA eksporta pakalpojumiem, kā arī par aktivitāti „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Seminārā tiks sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par programmas īstenošanu un LIAA pakalpojumiem.

Dalība bezmaksas.

Programma

Lūdzam iepriekš pieteikties uz individuālajām konsultācijām pa tālruni 67039499, kā arī sūtīt neskaidros jautājumus uz e-pasta adresi jautajumi@liaa.gov.lv, lai speciālisti jau iepriekš varētu sagatavot atbildes.

Pieteikšanās līdz 16. martam ŠEIT.

Kontaktinformācija:
Elīze Janberga, vecākā speciāliste
Klientu apkalpošanas nodaļa


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039499
Fakss: +371 67039401
E-pasts: elize.janberga@liaa.gov.lv

Informācijas avots: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0