Seminārs “Darba tiesiskās attiecības” Rēzeknes novada pašvaldībā

Publicēts 05.12.2017

5.decembrī Rēzeknes novada pašvaldībā notika seminārs “Darba tiesiskās attiecības”. Semināra mērķis-informēt par darba attiecībām ar darba devēju Latvijā un Eiropas Savienības (ES) valstīs, par darba ņēmēju pārvietošanās brīvību ES. Seminārā piedalījās Rēzeknes novada pašvaldības pagasta pārvalžu lietveži, par izmaiņām stāstīja Rēzeknes Tehnoloģijas akadēmijas lektore Mg.iur.Aija Kuzminska. Seminārs tika organizēts ar Europe Direct informācijas centrs Austrumlatgalē” atbalstu.

EUROPE DIRECT ir visu Eiropas Savienību aptverošs tīkls, kas ļauj iedzīvotājiem saņemt nepieciešamo informāciju un sazināties ar Eiropas Komisiju savas dzīvesvietas tuvumā. Latvijā ir deviņi Europe Direct informācijas centri, kas sniedz informāciju, padomu un palīdzību, uzklausa iedzīvotāju jautājumus, viedokļus un ieteikumus, kā arī nodrošina vietējām vajadzībām pieskaņotu informāciju.

“Europe Direct informācijas centrs Austrumlatgalē” dibināts 2013.gadā un tā vispārējais mērķis ir veicināt Eiropas Savienības informācijas pieejamību un pilsoņu viedokļu apmaiņu par visām ES darbības jomām, īpaši par tām, kas ietekmē cilvēku ikdienas dzīvi.

Diānas Seleckas teksts un foto

seminārs05.12.2017.

DSC_0101 DSC_0103DSC_0108 DSC_0114

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0