Seminārs “Cukura diabēts nav tikai paaugstināts cukurs”

Publicēts 30.09.2016
Foto no interneta resursiem

2016. gada 8. oktobrī plkst. 11.00 Rēzeknes Centrālās bibliotēkas konferenču zālē (3.stāvā) Rēzeknes Diabēta biedrība kopā ar Latvijas Diabēta federāciju un sadarbībā ar Rēzeknes Centrālo bibliotēku un Rēzeknes novada sociālo dienestu rīko semināru “Cukura diabēts nav tikai paaugstināts cukurs”.

Seminārā ārste Dr. Natālija Zondaka stāstīs par aktuāliem diabēta jautājumiem, kā arī varēs iepazīties ar Rēzeknes Centrālās bibliotēkas grāmatu izsniegšanas punkta (Medicīnas bibliotēkas) literatūras izstādi par diabēta jautājumiem.

Aicināti visi Rēzeknes novada un pilsētas iedzīvotāji!

Ieeja bez maksas.

 

Jāzeps Avdijanovs,
RDb priekšsēdētājs

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0