Sargeņģelis nolaidās Rēzeknes novadā

Publicēts 23.12.2014

Gada brīnumaināko svētku – Ziemassvētku priekšvakarā gaišus un sirdssiltuma bagātus mirkļus visiem klausītājiem dāvāja Rēzeknes novada jauniešu vokālā studija „Skonai”. Vēl jo vairāk tāpēc, ka jaunieši, kopā ar savu vadītāju Guntru Kuzminu, bija nolēmuši dalīties ar dāvināšanas prieku, šajā koncertā aicinot kļūt par divu mazu bērnu – astoņgadīgā Eliāsa un gadu vecā Endija sargeņģeļiem, ziedojot naudu viņu veselības atgūšanai. Labdarības koncertā „Sorgeņgeļs” skanēja gan studijas mākslinieciskās vadītājas Guntras Kuzminas, gan pašu jauniešu komponētie darbi ar dzejnieku Voldemāra Vogula un Inetas Atpiles – Juganes vārdiem. Tas tik tiešām bija brīdis, kad varējām savas ikdienas rūpes uz brīdi atlikt malā un izbaudīt kopā būšanu, mieru un mīlestību, gūt neizsakāmi burvīgo sirdsmieru, ko sniedz nesavtīgas dāvāšanas prieks! Koncertā ne tikai varēja klausīties skaistu mūziku, bet arī noskatīties videostāstus par to, ko bērni domā par sargeņģeļiem, par to, kur palicis sniegs, par Ziemassvētkiem un par daudzām citām nopietnām un skaistām lietām.

Koncertā klāt bija arī Eliāsa mamma Evija Vasilevska un māsiņas. Eliāss pirms dažiem gadiem cieta smagā autoavārijā, par viņa veselību cīnījās ārsti, par viņu lūdzās un nomodā stāvēja daudzi jo daudzi. Tāpēc Evija Vasilevska, pateicoties koncerta dalībniekiem, ar asarām acīs stāstīja par to, ko teicis kāds ārsts tad, kad puisēns gulējis reanimācijā – ka viss būšot labi, jo viņi ir no Latgales. Šī novada ļaudis prot sadoties rokās un lūgšanās, kad vajag kādam palīdzēt nelaimē. Arī šoreiz abu zēnu ārstēšanai tika saziedoti 420 eiro, bet koncerti vēl turpinās Tiksimies 24. decembrī plkst.18.00, Bērzgales sv. Annas Romas katoļu draudzes baznīcā un 28. decembrī plkst.11.00 Dricānu Kultūras namā , lai vienotos kopīgā sarunā katrs ar savu sargeņģeli un sniedzot palīdzīgu roku tiem spārnotajiem sargiem, kas rūpējas par Endiju un Eliasu!

Anna Rancāne

Autores foto

Fotogalerija

Sorgengels afisha

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0