Sākusies pieteikšanās „Atvērto dienu” semināriem Briselē

Publicēts 14.08.2014

Šobrīd pašvaldību darbinieki ir aicināti pieteikties semināriem „Atvērto dienu” ietvaros, kas šogad no 6. līdz 9. oktobrim norisināsies Briselē (Beļģija). Pēdējo desmit gadu laikā „Atvērtās dienas” kļuvušas par plašāko reģionālajai un pilsētu attīstības tematikai veltīto pasākumu Eiropā. Šogad kopumā plānots organizēt 108 seminārus, kurus vienos moto „Augot kopā. Viedas investīcijas iedzīvotājiem.”

Ar savu pieredzi un veiksmes stāstiem četru dienu laikā dalīsies politiķi, eksperti un akadēmiķi no 192 reģioniem un pašvaldībām, pārstāvot kopumā 31 valsti. Semināri būs veltīti trim galvenajām tēmām: savienojot reģionālās stratēģijas, veidojot kapacitāti un teritoriālā sadarbība. No Latvijas pašvaldībām šogad „Atvērtajās dienās” piedalīsies Rīgas pilsētas dome.

Pieteikties „Atvērto dienu” semināriem līdz 22. septembrim varat pasākumam veltītajā mājas lapā: http://ec.europa.eu/regional_policy/conferences/od2014/register.cfm 

„Atvērtās dienas” ir pašvaldībām Eiropas Savienības dalībvalstīs un arī ārpus tās robežām veltīta nedēļa, kuras mērķis ir dalīties pieredzē ar pašvaldību veiksmīgi īstenotām aktivitātēm attīstības veicināšanai savas valsts robežās, kā arī ārpus tām. To rīko Eiropas Savienības Reģionu komiteja un Eiropas Komisija.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0