Sakstagala pagastā īstenots jaunatnes iniciatīvu projekts „Iedejo jauniešu centrā!”

Publicēts 23.05.2017

Saulainā 14. maija pēcpusdienā Sakstagala pagasta Ciskādos  jaunatnes iniciatīvu projekta „Iedejo jauniešu centrā!” ietvaros tika iedejotas Jauniešu centra telpas. Projekts tika īstenots, pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes finansējumam, un tā mērķis bija aktivizēt Sakstagala jauniešus, veicināt viņu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē un attīstīt dejotprasmi.

Projekta laikā mēs vēlējāmies attīstīt darbu ar jauniešiem Sakstagala pagastā un organizēt pirmo pasākumu, „iedejojot” bijušās „Vītolu” pamatskolas telpas. Tas mums izdevās lieliski kopā ar atraktīvo folkloras draugu kopu “Vīteri”. Visi dalībnieki guva pozitīvas emocijas un apguva jaunas deju prasmes. Galvenais, ka jaunieši bija kopā, paši sev organizēja svētkus. Turpmāk Jauniešu centrā jaunieši varēs satikties, realizēt savas idejas, kas veicinās jauniešu aktīvu iesaisti dažādās aktivitātēs, veicinās kopā būšanu un neformālās izglītības popularizēšanu jauniešu vidū.

Pēc jautrajiem dančiem tika iedegtas svecītes svētku tortē par godu Jauniešu centram un atgūta elpa pie kafijas galda! Vakara gaitā kopīgi skatījāmies filmu, mēģinājām iejusties telpās! Projektā piedalījās arī brīvprātīgie jaunieši Bernardo no Itālijas un Sāra (Sarah) no Francijas, kuri komunicēja ar vietējiem jauniešiem angliski un veicināja starpkultūru sadarbību.

Paldies visiem atbalstītājiem, kuri palīdzēja projekta īstenošanā! Liels paldies Rēzeknes novada Izglītības pārvaldei par piešķirto finansējumu šim projektam, paldies sakām arī Sakstagala pagasta pārvaldei, Ingai Kindzulei, Diānai Vasiļjevai, draugu kopai – kapelai „Vīteri” un Leilai Rasimai, kā arī Sakstagala pagasta šoferītim Gunāram Daugulim.

Dace Deksne,
Sakstagala pagasta jaunatnes lietu speciāliste

Plakāts lastIMG_4484 IMG_4498 IMG_4541 IMG_4545 IMG_4561 IMG_4571

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0