Rēzekni apmeklēs Moldovas uzņēmēju un valsts institūciju delegācija

Publicēts 14.05.2014

Pirmdien, 19. maijā Rēzekni un novadu apmeklēs Moldovas Republikas uzņēmēju, valsts un pašvaldību institūciju pārstāvju delegācija. Vizīti organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar vietējām pašvaldībām. Moldovas delegācijai paredzēta tikšanās ar Rēzeknes pilsētas un novada pašvaldību vadību, Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas investīciju iespēju prezentācija, Latgales vēstniecības GORS apmeklējums. Pēcpusdienā plānotas vizītes uzņēmumos. Viesi apmeklēs metālapstrādes uzņēmumu “LEAX Rēzekne”, finiera saplākšņa ražotni “Verems”, kā arī uzņēmumu “Vlakon” – Pērtnieku zivju inkubatoru un dolomīta un smilts, grants ieguves karjeru. Noslēgumā Moldovas pārstāvji varēs iepazīt Latgales keramikas tapšanu, viesojoties Viktora Pankova darbnīcā.

Moldovas delegācija vizītē Latvijā uzturas no 13. līdz 20. maijam. Pieredzes apmaiņas nolūkos 14. un 15. maijā viesi apmeklēs Vidzemes reģionu – Aloju, Valmieru, Cēsis, Gulbeni, piedalīsies III Starptautiskajā Austrumbaltijas biznesa forumā Daugavpilī, 18. maijā paredzēta kultūras un atpūtas programma Krāslavas novadā, bet 19. maijā delegācija apmeklē Rēzekni un Rēzeknes novadu.

Moldovas delegācijā ir 19 pārstāvji no reģionālās attīstības ministrijas, Kišiņevas, Sorokas, Jediņecas, u.c. vietējām pašvaldībām, reģionālās attīstības aģentūras pārstāvji un uzņēmēji, kas pārstāv kokapstrādes, lauksaimniecības, u.c. nozaru uzņēmumus.

Vizītes programmu Rēzeknē un novadā nodrošina pašvaldību iestāde “Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas pārvalde” (RSEZ), Rēzeknes pilsētas dome, Rēzeknes novada dome.

Skaidrīte Baltace
RSEZ projektu vadītāja

Papildu informācija:
RSEZ pārvalde
Atbrīvošanas alejā 93, Rēzekne, LV 4601
Tālr. 64625941, e-pasta adrese info@rsez.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0