Uzņēmējus aicina uz bezmaksas semināru par uzņēmējdarbības atbalsta iespējām

Publicēts 21.04.2016

Latgales Uzņēmējdarbības centrs no 12. līdz 29. aprīlim vairākās Latgales pašvaldībās sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju ALTUM, Eiropas Biznesa atbalsta tīklu Latvijā, Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) un vietējām pašvaldībām organizē semināru ciklu par pieejamajiem atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībai. Uzņēmēji no Rēzeknes, Rēzeknes novada un Viļānu novada tiek aicināti uz semināru piektdien, 29. aprīlī Rēzeknes pilsētas domes lielajā zālē, Atbrīvošanas alejā 93 (206.telpa). Semināra sākums plkst.10.00.

Pirmie semināri, kas norisinājās Daugavpilī, Balvos un Preiļos, pulcēja vairāk nekā 130 uzņēmējus, kuriem bija iespēja gūt jaunu informāciju par uzņēmējdarbībai pieejamo Eiropas Savienības fondu finansējumu, par projektu iespējām un vairāku sadarbības institūciju pakalpojumiem biznesa attīstībai. Semināri paredzēti kā biznesa uzsācējiem, tā arī jau pieredzējušiem uzņēmējiem, uzsver Latgales Uzņēmējdarbības centra vadītājs Vladislavs Stankevičs. Semināri vēl notiks arī Ilūkstes novadā, Krāslavā, Dagdā, Ludzā, Līvānos, bet noslēgs šo ciklu seminārs Rēzeknē 29. aprīlī.

Semināra programma:

10.00 – 10.10 Semināra ievads

Latgales Uzņēmējdarbības centra komercdarbības konsultante Rēzeknē, Rēzeknes novadā un Viļānu novadā Skaidrīte Baltace

10.10 – 10.40

 

Latgales uzņēmējdarbības centra aktualitātes.
Pieejamais Eiropas Savienības (ES) fondu finansējums uzņēmējdarbībai
Latgales plānošanas reģiona Latgales Uzņēmējdarbības centra vadītājs Vladislavs Stankevičs, komercdarbības konsultants Andris Kucins
10.40 – 11.10

 

ALTUM attīstības programmas uzņēmējiem

Attīstības finanšu institūcijas ALTUM Rēzeknes reģionālā centra vadītāja         Vita Pučka

11.10– 11.40 Rēzeknes pilsētas pašvaldības plānotie pasākumi uzņēmējdarbības veicināšanas jomā

Rēzeknes pilsētas pašvaldības pārstāvis

11.40- 12.00 Kafijas pauze
12.00 – 12.20 Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) aktualitātes un pakalpojumi darba devējiem

NVA Rēzeknes filiāles vadītāja Ināra Šindarjova

12.20 – 12.40 EURES pakalpojumi darba devējiem. Ārzemnieku nodarbināšanas un darbinieku nosūtīšanas (posting) jautājumi

NVA Rēzeknes filiāles konsultante EURES jautājumos Inga Gerasimova

12.40 – 13.20

 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) pakalpojumi uzņēmējiem

Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā /LIAA pārstāvji

13.20 – 13.30 Rēzeknes Uzņēmēju biedrības sadarbības iespējas
13.30 – 14.00 Diskusija, semināra noslēgums

Pieteikšanās dalībai seminārā OBLIGĀTA līdz 27. aprīlim Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrā, aizpildot elektronisko reģistrāciju ŠEIT vai rakstot e-pastā skaidrite.baltace@latgale.lv un norādot vārdu, uzvārdu un uzņēmuma nosaukumu.

Semināru uzņēmējdarbības atbalstam organizē Latgales Plānošanas reģiona Latgales Uzņēmējdarbības centrs (skat. www.latgale.lv, e-pasta pasta adrese luc@latgale.lv).

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0