Rēzeknes novadam – desmitā dzimšanas diena!

Publicēts 01.07.2019

1. jūlijā aprit jau 10 gadi kopš izveidots Rēzeknes novads. Esam lielākais novads Latvijā, kas apvieno sevī 25 pagastu pašvaldības, krāšņākais novads ar daudzveidīgu dabas ainavu, kurā iekļaujas gan plašais Lubāna līdzenums, gan Rāznavas pauguraine, novads ar lielākajiem Latgales ezeriem – Lubānu un Rāznu. Rēzeknes novada teritorijā atrodas spēcīgi rūpniecības uzņēmumi un zemnieku saimniecības, tūrisma uzņēmumi un podnieku cepļi, Latgales jūgendstila pērle un visā Latvijā pazīstamā kultūrvieta – Lūznavas muiža, Rēzeknes novada pagastos dzīvo darbīgi un talantīgi ļaudis. Sveicot ikvienu Rēzeknes novada iedzīvotājus svētkos, Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs uzsvēra, ka šis laiks ir pierādījis pašvaldības modeļa dzīvotspēju, tāpēc ir jāturpina Rēzeknes novadu saglabāt un attīstīt arī turpmāk!

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0