Rēzeknes novada pašvaldībā tiks rādīta dokumentālā filma par Jāni Klīdzēju

Publicēts 21.05.2014

Ceturtdien, 29. maijā pulksten 16.00 Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē ikviens interesents ir aicināts noskatīties rakstnieka simtgadei veltīto dokumentālo filmu „Juoņa Klīdzieja dabasu puse”. Pirms filmas klātesošos uzrunās filmas režisors Voldemārs Ivdris.

Filmas režisors pastāstīja, ka filmā centies pieskarties vienam Jāņa Klīdzēja dzīves segmentam – dzimtajai pusei un cilvēkiem, kuru dzīves ceļi ir saskārušies ar izcilo rakstnieku. Filmā ar atmiņu stāstiem dalās kinorežisors Jānis Streičs, dzejniece Anna Rancāne, J. Klīdzēja brālēns Ernests Klīdzējs, literatūrzinātniece Ilona Salceviča un citi. Kā atklāja autori, filmas tapšanas procesā bija iesaistīti 97 cilvēki un divi suņi.

Filma veidota ar Valsts kultūrkapitāla fonda Latgales programmas un Rēzeknes novada pašvaldības finansiālu atbalstu.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0