Rēzeknes novada pašvaldība saņem Pateicību par piedalīšanos projektā “PROTI UN DARI”

Publicēts 13.12.2017

12. decembrī, Rīgā, Bellevue Park Hotel Riga notika īstenošanas un sasniegto rezultātu izvērtēšanas un labās prakses pārņemšanas pasākums Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras īstenotā projekta “PROTI un DARI!” ietvaros, kurā piedalījās dalībnieki no dažādām Latvijas plānošanas reģionu pašvaldībām.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras darbinieki pieredzes apmaiņas pasākuma laikā sniedza informāciju par projekta ieviešanas progresu, supervīziju nozīmīgumu projekta ieviešanas gaitā, kā arī pasākuma dalībnieki no dažādām iestādēm un dažādu profesiju pārstāvji dalījās savā pieredzē par jauniešu piesaisti projektam, kā arī stāstīja par projekta ieviešanu un īstenošanu.

Pasākuma noslēgumā dažām pašvaldībām, tajā skaitā Rēzeknes novada pašvaldībai, tika pasniegtas Pateicības no projekta “PROTI UN DARI” komandas. Šī Pateicība ir par atsaucību, precizitāti dokumentu sagatavošanā un personīgu pieeju ikvienam jaunietim.

Rēzeknes novada pašvaldības projekta “Proti un Dari” koordinatore izsaka lielu pateicību projekta programmu vadītājiem un mentoriem par ieguldīto darbu!

Gunita Veismane,
Rēzeknes novada pašvaldības projektu koordinatore un grāmatvede
E-pasts:gunita.veismane@saskarsme.lv
Tel.: 20214720

PATEICĪBA

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0