Rēzeknes novada pašvaldībā notiks seminārs „Kā iegūt finansējumu no investoriem, kur tos atrast”

Publicēts 09.10.2014

21. oktobrī Rēzeknes novada pašvaldības mazajā zālē, Atbrīvošanas alejā 95A norisināsies seminārs „Kā iegūt finansējumu no investoriem, kur tos atrast”. Nodarbības vadīs pasniedzējs, ekonomists un vairāku grāmatu par mārketingu un vadības zinātni autors Aigars Plotkāns. Seminārs notiks Norvēģijas finanšu instrumenta projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” ietvaros. Dalība seminārā ir bez maksas.

Darba kārtība:

• 9.45-10.00 – Reģistrācija
  • 10.00-11.30 – Investoru piesaiste (Biznesa investīciju avoti un to raksturojums; Privāto investoru piesaistes specifika; Biznesa ideju prezentācija)
  • 11.30-11.45 – Kafijas pauze
  • 11.45-14.15 – Investoru pārliecināšanas māksla (Biznesa sarunu vadīšanas taktikas un stratēģijas; Biznesa vai idejas vērtības noteikšana; Investoru piesaistes riski un problēmas)