Rēzeknes novada pagastos atsāk pieņemt skaidras un bezskaidras naudas maksājumus

Publicēts 12.05.2020

Rēzeknes novada pagastos ar 12. maiju atsāks pieņemt skaidras un bezskaidras maksājumus. Maksājumi tiks pieņemti pagasta pārvaldes kases darba laikā, ievērojot sociālo distancēšanos.  Pagastu iedzīvotāji aicināti vērsties pēc papildu informācijas savās pagastu pārvaldēs. Pagastos tiek pieņemti dažādi maksājumi – par komunālajiem pakalpojumiem, ūdeni un kanalizāciju, dzīvokļa īri, zemes nodoklis, kā arī citi pagastos pieejamie pakalpojumi.

Rēzeknes novada pašvaldība aicina sekot informācijai novada mājas lapā un sociālajos tīklos.

Informāciju sagatavoja:
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Diāna Selecka

e-pasts: diana.selecka@rezeknesnovads.lv;
tel.: 64607198, 26531297

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0