Rēzeknes novadā notika pasākumi Otrā pasaules kara upuru piemiņai

Publicēts 08.05.2019

8. maijā Rēzeknes novada Ančupānu memoriālā notika atceres pasākums par godu nacisma sagrāvei un Otrā pasaules kara upuru piemiņai. Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Elvīra Pizāne aicināja atcerētos Otrajā pasaules karā kritušos: “Viņi atdeva savas dzīvības, lai mēs varētu dzīvot, sapņot un mīlēt. Arī kritušajiem bija sapņi, arī viņi gribēja mīlēt, gribēja dzīvot. Mūsu pienākums ir panākt, lai neatkārtotos kara šausmas, lai mēs, mūsu bērni un mazbērni dzīvotu zem mierīgām debesīm. Darīsim visu, lai būtu miers, lai visi dzīvotu draudzīgi!”

Piemiņas brīdī piedalījās arī Audriņu pamatskolas audzēkņi, kuri ar ziediem un dzejas rindām godināja kara upuru piemiņu.

Godinot kritušo piemiņu, Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Elvīra Pizāne, Audriņu pagasta pārvaldes vadītājs Einārs Aleksandrs Bindemanis un Vērēmu pagasta pārvaldes vadītājs Vladimirs Bistrovs nolika ziedus pieminekļa „Māte ābele” pakājē.

Diānas Seleckas teksts un foto

DSC_0881DSC_0875 DSC_0874

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0