Rēzeknes novada iedzīvotāji neatbalsta ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanu

Publicēts 01.07.2015

Rēzeknes novada dome no 2015. gada 13. aprīļa līdz 2015. gada 30. maijam izsludināja sabiedrisko apspriešanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai jautājumā par ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanas aizlieguma noteikšanu visā Rēzeknes novada administratīvajā teritorijā.

Sabiedriskās apspriešanas laikā „Par” aizliegumu Rēzeknes novadā audzēt ģenētiski modificētos kultūraugus nobalsojuši 76 iedzīvotāji, „Pret” šādu aizliegumu – 0 iedzīvotāji.

Rēzeknes novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv ir ievietots saistošo noteikumu projekts, ar kuru sabiedrība tiek aicināta iepazīties, izteikt savus viedokļus un priekšlikumus. Sīkāka informācija: http://horse.rezeknesnovads.lv/par-aizliegumu-genetiski-modificeto-kulturaugu-audzesanai-rezeknes-novada-teritorija/

Paldies visiem, kas piedalījās sabiedriskajā apspriešanā un izteica savu viedokli!

Informāciju sagatavoja:
Terēzija Kruste,
Rēzeknes novada pašvaldības vides aizsardzības vecākā speciāliste 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0