Rēzeknes novada dienas Rikavas pagastā

Publicēts 21.07.2014
Par zāļu tējām stāsta Ilze Vugule

Rēzeknes novada dienu nedēļa Rikavas pagastā pagāja spraigi. Amatniecības un mākslas dienā gatavojām paklājiņus no dabas materiāliem. Tie labi noderēs kultūras nama noformējumā. Izstāžu un mākslas dienā izveidojām fotoizstādi “Sirdij tuvais dabas stūris” no iedzīvotāju iesūtītajām fotogrāfijām. Vakarā uz lielā ekrāna rādījām filmu “Vīna vosora deļ vysu”. Lauku un uzņēmēju dienā viesojāmies lauku sētā “Liepusalas” pie Ilzes un Lucijana Vuguļiem, kur iepazināmies ar dažādiem ārstniecības augiem un daudz uzzinājām par veselīgu dzīvesveidu. Apmeklējām ūdenstūrisma attīstības centru “Bāka” un aktīvi atpūtāmies pie Lubāna ezera.

Ģimenes dienā rīkojām ģimeņu sporta svētkus. Ģimenes piedalījās dažādās nopietnās un nenopietnās sportiskās aktivitātēs. Svētku dalībnieki saņēma medaļas, diplomus un balvas.Noslēgumā visi mielojāmies ar gardu zivju zupu.

Noslēguma dienā dižojāmies ar to, ar ko ir stiprs un bagāts Rikavas pagasts. Piedāvājām pasākuma apmeklētājiem spēlēt senās ganu spēles, minēt senos vārdus, nobaudīt  dažādus lauku labumus un šitake sēnes. Mums bija ciemiņi arī no 19. gadsimta — muižkungi, Rika kungs ar kundzi – pans Jozefs un pane Sofija.

Inese Vērdiņa
Rikavas kultūras nama vadītāja

Rikavieši vāc ārstniecības augusFotoizstāde Ģimeņu diena RikavāSporta diena RikavāSporta diena RikavāAmatnieku diena RikavāAmatnieku diena RikavāPans Riks ar kundziRikava lepojas ar veselīgajām šitake sēnēm

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0