Rēzeknē viesojas Norvēģijas Sarkanā krusta pārstāvji

Publicēts 22.03.2018

No 19. līdz 22. martam Latvijas Sarkanā krusta (LSK) Rēzeknes komitejā viesojas Norvēģijas SK Oplandes (Oppland) komitejas pārstāvis Ragnars Imsets (Ragnar Imset), lai turpinātu apmācību ciklu, kas bija iesākts pagājušajā gadā.

Apmācības ilga divas dienas, pirmajā dienā kopā aicinājām iepriekšejā gada apmācību dalībniekus, lai noskaidrotu cik lietderīgas bija iegūtās zināšanas. Tās bija astoņas sociālā darba speciālistes no Rēzeknes novada pašvaldības – Dricānu, Kantinieku, Mākoņkalna, Maltas, Griškānu, Audriņu pagasta. Lektors iepazīstināja dalībniekus ar jaunām tēmām un deva zināšanas, kā apgūto materiālu pasniegt auditorijai. Jau otrajā dienā meitenes bija gatavas stāties auditorijas priekšā un iegūtās zināšanas pasniegt jauniem semināra dalībniekiem. Otrajā dienā uz apmācībām tika aicināti gan pilsētas, gan novada sociālie darbinieki un aprūpētāji.

Tika sniegtas zināšanas par pirmās psihosociālās palīdzības pamatkursu,  par dialogu,  konfliktu vadību un nevardarbīgo komunikāciju.

Pēc apmācībām visi 22 dalībnieki saņēma kursu sertifikātu par apgūtām tēmām. Jaunie lektori apsprieda, kā organizēs pasākumus savos pagastos, lai nodotu zināšanas tālāk.

 

Gunta Stepiņa,
LSK Rēzeknes nodaļas priekšsēdētāja

20180321_09281720180321_112657 20180321_142011

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0