Realizēts projekts “No pagātnes uz nākotni”

Publicēts 28.11.2017

Pušas biedrība “Novus” ir realizējusi LR Kultūras ministrijas finansēto un biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” īstenotās “Latgales NVO projektu programmas 2017″ projektu “No pagātnes uz nākotni”.

18.novembrī Pušā notika Latvijas Proklamēšanas gadadienas jauks un sirsnīgs svētku koncerts ”Ar Latviju sirdī”. Liels paldies Pušas TN vadītājai Mārītei Šadurskai par šo skaisto pasākumu. Pasākuma dalībniekus ar savu sniegumu priecēja duets “Paprika”, bērni ar deju, tika sveikti pagasta iedzīvotāji. Kā arī, tika apbalvoti zīmējumu konkursa “Mana Latvija” četrpadsmit dalībnieki ar šokolādēm, karodziņiem un pateicības rakstiem. Tika aizdegtas lāpas un drosmīgākie pasākuma dalībnieki, kuri nenobijās no stiprā vēja, tās novietoja Pušas ciemata centrā. Noslēgumā pasākuma dalībnieki varēja sasildīties ar siltu tēju, kafiju un cienāties ar garšīgu svētku kūku.

Pavisam projekta laikā notika piecas aktivitātes (Līgo svētki Pušā, Ekskursija uz Maizes muzeju, Miķeļdienas radošā darbnīca, Zīmējumu konkurss bērniem “Mana Latvija”, Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienas pasākums, lai sasniegtu mērķi – veicināt dažādu tautību un vecumu iedzīvotāju piederības sajūtu savai valstij, novadam un ciematam caur gadskārtu svētku svinēšanu, sekmējot starpkultūru dialogu.

Paldies visiem par dalību projektā!

Indra Dzene, projekta “No pagātnes uz nākotni” vadītāja

Miķeļdienas tirdziņšMiķeļdienas radošā darbnīcasvētku kūka

Dzied duets Paprika bērnu zīmējumiDeg lāpas Pušas centrākonkursa Mana Latvija dalībnieku apbalvošanaMiķeļdienas radošā darbnīca (2)pusas_logucis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0